Masáže

Klasická masáž

Má léčebný účinek na nejrůznějších úrovních.
Její součásti jsou celé systémy a vzorce lehkých hmatů,ale i stimulujících úderů,jejichž odbornou kombinací dochází k navození harmonie,posílení a oživení celého organizmu.

Antistresová masáž

Tato masáž je efektivní terapie, která účinně zbavuje napětí a stresu. Ulevuje os zatuhlých míst na hlavě, šíji, ramenou a horních částí paží, kde jsou důležitá energetická centa těla. Napjaté krční svaly jsou častou příčinou boleští hlavy. Postupně dochází k bolesti zad, tlačení v očích, neostrému vidění, migréně. Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako báječný  a slastný zažitek, lék na bolesti hlavy, očí a napětí ve svalech krku a ramen. Zlepšuje též kvalitu vlasů. Navodí maximální relaxaci a uvolnění. Masáž se může provádět jak v leže, tak vsedě, s olejem i bez něj přes volné oblečení.

Lymfatická masáž

Je velice jemná technika masážních hmatů, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svou pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové  výměny ve tkáních. Tukové buňky zvyšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Tato masáž je zcela odlišná od klasických rekondičních či sportovních masáží. Nerozmasírovává se, netlačí, pohyby jsou velmi pomalé, krouživé a jemné avšak velmi účinné.

Relaxační masáž

Pro potěšení našho JÁ přinášejí pocity pohody a psychického uvolnění. Masáže jsou zaměřeny na zklidnění, celkové ozdravění organizmu, rozproudění energie a pozitivní naladění mysli. Při doplnění o účinky esenciálních olejů, přirodních vosků či čokolády, pak hýčkáme všechny stránky své bytosti. Relaxační masáže jsou jedním ze způsobů, jak dosáhnout uvolňující  a osvobozující harmonii těla a duše. Pravidelné masírování zlepšuje  fyzickou i psychickou kondici. Zbavuje napětí a navrací síly, což je velmi  dobrý způsob zvládání stresu. Mnoho lidí žije v ustavičném napětí, svalovou a psychickou tenzí člověk reaguje na stresové situace.

Havajská masáž

Zlapšuje náladu a pomáhá léčit depresivní stavy, uvolňuje svalové napětí a harmonizuje energetické dráhy v těle. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, ostraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, obnovuje pohyblivost kloubů a v neposlední řadě napomáhá očistě organismu. Patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku svými relaxačními a terapeutickými účinky.

Lávové kameny

Relaxační masáž horkými lávovými kameny, které se přikládají na akupresurní body meridiánových drah. Teplo z kamenů přináší nevšední ralaxační zážitek a zároveň zlepšuje krevní oběh. Různé velikosti kamenů jsou použity na částech těla a jsou cíleně umístěny. Kameny jsou zahřívány na přesně stanovenou teplotu a jejich hladkým povrchem je masírované celé tělo. Tato masáž je vhodným způsobem, jak dopřát tělu komplexní relaxaci, odpočinek a uvolnění všech svalů, úponů a šlach.

Anticelulitidová masáž s ozónovým Zábalem

Je velmi účinná masáž proti celulitidě. Provádí se především na partiích nejvíce postižených celulitidou, stehna a hýždě. Celulitida se vyskytuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než u mužů. Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatném odvádění lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u štíhlých žen. mezi nejúčinnější procedury zpomalení postupu celulitidy patří právě anticelulitidová masáž s ozónovým zábalem a lymfomasáží.

Luxusní čokoládová masáž s peelingem

Patří mezi opravdové zážitky, který musíte prožit sami. Popis této masáže Vám jen těžko může přiblížit skutečný prožitek z této masáže. Vaše tělo před samotnou masáží bude jemně očištěno peelingem třtinovým cukrem a olejem. Poté si budete uživat čokoládovou masáž nejen přijemnými dotyky, ale hlavně i čichovými vjemy.Masáž má výborný vliv na vyhlazení a mladictvý vzhled pokožky, získání dobré nálady, odplavení nežádoucích toxických látek- celková detoxikace, zmirnění celulitidy.

Medová masáž

Detoxikační, ozdravná přírodní očistná kúra s báječnou relaxační masáží. Medová masáž je osvědčená léčivá metoda a patří k velice efektivním detoxikačním kůrám. Jde o ošetření, při kterém se využívá vyjimečných vlastností medu, který je obohacen řadou důležitých vitamínů (A,C,B1,B2,B6,B12,E) a minerálů(hořčík, železo, draslík, vápník) v kombinaci se speciálními, “ pumpovacími“ pohyby rukou maséra. Složky obsažené v medu dokáží z těla dostat škodliviny i dlouhodobě usazené a proto tato masáž velmi prospívá našemu imunitnímu systému. Z pokožky zad masér toxiny doslova vytahuje na povrch, kde je smývá. Kůže je při masáži hluboce vyživována a regenerována. Po masáži zůstává nádherně vláčná, prohřátá a medově voňavá. Nečekejte masáž v klasickém stylu, masážní tahy jsou intenzivním „tlapkáním“ jímž se tělo zbavuje přebytečných tekutin, jedů – toxinů, které se v těle za léta hromadily z nečistot ovzduší, potravin, léků, nikotinu, alkoholu….

Medová masáž pozitivně ovlivńuje a ovědčuje se při:masaze
-potížích krevního oběhu
-alergiích(vyjma medu)
-chronickém únavovém syndromu
-bolesti hlavy
-nervových poruchách, depresích
-upravuje menstruační potíže žen
-zlepšuje různé stavy slabosti
-poruchách spánku
-posiluje vitalitu a výkonnost
-pomáhá při poruchách potence a neplodnosti
-posiluje vitalitu a výkonnost
-redukuje nemoci zaviněné skodlivými vlivy životního prosředí
-napomáhá při regeneraci po operacích

Pro ženy trpící celulitidou se bude výborně hodit i pravidelná masáž stehen a hýždí. Masáž provádíme vleže na bříše a nakonec Vás  necháme chvíli odpočinout. Voňavý medový mikrofilm ponechejte na pokožce co nejdéle. Doporučujeme se v den masáže opláchnout pouze čistou vodou bez mýdla. Na detoxikaci může Vaše tělo zareagovat individuálně- může se objevit lehká únava, mírné bolesti hlavy, drobná vyrážka. pro její výborné prventivní účinky doporučujeme absolvovat medvoou masáž jedenkrát měsíčně.